Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Obiekt hotelowy Mixbud: profesjonalnie prosperująca aula na konferencje

Strona główna Obiekt hotelowy Mixbud: profesjonalnie prosperująca aula na konferencje
Obiekt hotelowy Mixbud: profesjonalnie prosperująca aula na konferencje

Obiekt hotelowy Mixbud to przede wszystkim profesjonalnie prosperująca aula na spotkania biznesowe. W takim razie jest to miejsce doskonałe do przygotowania eventów o charakterze biznesowym, zaprezentowania propozycji handlowej lub przyszykowania wydarzenia z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest także w pełni wyposażony, co sprzyja ciekawemu spędzeniu wolnych chwil. W sali na konferencje można znaleźć kompletne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz Internet.

Ponadto aula wyposażona jest w nowoczesny rzutnik z ekranem, który będzie kompatybilny z większością komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Aula jest także perfekcyjnie nagłośniona, co sprzyja prowadzeniu rozmów w czasie wydarzenia. W dodatku można skorzystać z flipcharta, umożliwiającego wizualne zaprezentowanie programu wystąpienia. W czasie spotkania obsługa podaje kawę i herbatę. Dodatkowo można także zamawiać jedzenie. Abstrahując od tego, jak długo trwa spotkanie, można czuć się komfortowo, gdyż sala jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są w pobliżu trasy E30, co pozwoli na szybkie docieranie na spotkanie. Szczegóły w temacie wszystkich spotkań biznesowych, ale też standardy obsługi można omówić już po złożeniu rezerwacji.

Także w trakcie trwania całego wydarzenia można oczekiwać pomocy personelu. Walory, które przemawiają za tym, iż warto konferencje o charakterze biznesowym zorganizować tutaj są nie do zakwestionowania. Obiekt ma w pełni przystosowaną aulę na konferencję na trzydzieści pięć osób, co jest jego wizytówką. Można przygotować mniejsze spotkanie o profilu biznesowym lub prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzenia. Obiekt oferuje pokoje dwu, trzy, pięcio oraz sześcio osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonywująca jest także smaczna propozycja kolacji, pub oraz kameralne zakątki do odpoczynku.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw odpowiedź