Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Wiadomości w temacie złej podróży

Wiadomości w temacie złej podróży

Wiadomości w temacie bad tripu opublikowane są na witrynie w nad wyraz przystępny sposób a także wyczerpują one zagadnienie w 100%. Dlatego kiedy ktoś chciałby się świetnie zorientować, to ma gwarancję, iż to pozyska. Bad trip to określenie na przerażające lub ciężkie doświadczenia po zażywaniu substancji psychoaktywnej. Często odczucia te pojawiają się po psychodelikach. Mogą w takiej sytuacji pojawić się: urojenia lub doznania lękowe o różnym stopniu nasilenia.

Najczęściej bad trip pojawi się u spożywających narkotyki, którzy nie posiadają dużo przygód powiązanych z konkretną substancją. Jeśli będą mieć zaś sami w sobie napięcie emocjonalne związane z problemami dnia codziennego, to jest o wiele większe prawdopodobieństwo, iż właśnie u nich pojawi się bad trip. W dodatku wydarzenie takie może być rezultatem niewłaściwego set and setting, a więc negatywnego ukierunkowania psychicznego, niekorzystnych okoliczności bądź złego doświadczenia psychodelicznego. Set w tym wypadku znaczy kondycję psychiczną, nastrój, rozmyślania a także oczekiwania, a setting to całość czynników, jakie dostarczone są przez otoczenie.

Mogą one pochodzić na równi od ludzi, jak i od miejsca. Z tego względu, nie warto przyjmować substancji psychoaktywnych, kiedy nie będziemy czuć się pozytywnie w określonym miejscu. Jeżeli ktokolwiek zmaga się z jakimś, nawet najmniejszym niepokojem, to też musi zastanowić się, czy nie zażywać substancji w innym czasie. Nie warto albowiem ulegać opinii grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Related Articles

Dodaj komentarz