Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Strona główna Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków
Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków w duecie z pilotem odbywają się w całym kraju. Warto sprawdzić, w jakich miejscowościach są oferowane, jakie są szczegółowe informacje oraz jaka jest należność za skok. Jeśli ktokolwiek zdecydowany jest na skok spadochronem, to może natychmiastowo dowiedzieć się wszystkiego od pracowników firmy. Wiodące informacje podane są także na witrynie internetowej.

Skok spadochronem to zdarzenie nie do porównania z żadnym innym i jeśli tylko interesant ma takie życzenie, to powinien się decydować. Prędkość przekracza wówczas dwieście km w ciągu godziny. Można oglądać zatrzymujące oddech w piersiach krajobrazy, jak i odczuć adrenalinę w najczystszej postaci. W głównej mierze natomiast jest to doskonała zabawa, jakiej z pewnością przez długi czas nie da się zapominać. Wysokie uprawnienia pilotów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w którym instruktor będzie skakać wspólnie z pasażerem. W specjalnym spadochronie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Klient jest natomiast podczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 do 4000 metrów, w zależności od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otworzeniem spadochronu oraz przed tym jak zrealizowany jest skoki w tandemie wrocław pasażer jest przeszkolony. Skok trwa od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu pięciu sekund. Spadochron główny otworzy się na wysokości 1700 metrów, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do 10 m. Pasażer ma wtedy okazję do próbowania samodzielnego sterowania przelotu spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostaw odpowiedź