Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Aluminiowe felgi – jak je najlepiej dopasować do swojego auta

Aluminiowe felgi – jak je najlepiej dopasować do swojego auta

Dla niejednej osoby samochodowe felgi to coś takiego jak buty, w jakich się chodzi, one właśnie mogą sporo zaświadczyć o właścicielu. Rzecz jasna większość kierowców nie przejmuje się tym zupełnie, ograniczając się do tego, co otrzymali w seryjnym wyposażeniu. Lecz jeżeli się pojawi potrzeba zakupu nowego zestawu, na przykład z powodu używania letnich i zimowych kół, to warto trochę się przy takim wyborze zastanowić. W sklepach bowiem jest taka ilość wersji felg, że bez specjalnego nakładu można sprawić, że samochód będzie zupełnie inaczej wyglądał.

Przede wszystkim trzeba ustalić sobie budżet, który będzie przeznaczony na nowe zakupy. Najtańsze są felgi stalowe, lecz w ich przypadku możliwości stylistyczne są niewielkie, chyba że ktoś zdecyduje się na założenie kołpaków. Dużo więcej oferują pod tym względem felgi JR Wheels aluminiowe, które można dostać w niezliczonej ilości kształtów. Lecz również i kolorów, bowiem oferta wielu producentów obejmuje nie tylko felgi concaver w kolorze srebrnym, ale też i w wielu innych barwach.

Można też znaleźć firmy, jakie personalizują oferowane felgi według życzeń klientów, malując je na dowolny kolor. W przypadku takiego rozwiązania trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami, ale tym sposobem można świetnie dopasować kolorystykę kół oraz nadwozia. Przy wyborze felg duże znaczenie ma ich wygląd. Ten powinien być dobrany do typu samochodu, gdyż nie każdy będzie do każdego auta pasował. A kiedy się już takie superlekkie felgi SL02 kupi i założy, to z wymienieniem mogą być spore problemy.

Spora ilość posiadaczy samochodów decyduje się też na montaż felg z większą średnicą czy szerokością. Trzeba przy tym uważać na dwie istotne kwestie. Po pierwsze przy większej średnicy zastosować się powinno opony o niskim profilu, które zapewnią takie same właściwości jazdy jak fabryczne. Dodatkowo koła po montażu nie powinny nic wystawać poza karoserię, ponieważ wtedy będzie to niezgodne z przepisami i narazić się można na mandat w przypadku kontroli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Related Articles

Dodaj komentarz