Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij

O firmie IZOBOX

Od 2005 roku aktywnie działamy na polskim rynku świadcząc profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej obsługi nadwozi chłodniczych oraz izotermicznych małym, średnim oraz dużym firmom z branży chłodniczej oraz z nią powiązanych. Solidnie i fachowo obsługujemy zarówno całe floty (tabory) pojazdów w przedsiębiorstwach transportowych, spedycyjnych i logistycznych zajmujących się transportem chłodniczym na dużą skalę, jak również pojedyncze nadwozia u małych prywatnych przewoźników oraz w firmach wykorzystujących naczepy i zabudowy izotermiczne oraz chłodnicze do własnych potrzeb. Współpracujemy także z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie kompleksowych wycen i napraw powypadkowych izoterm i chłodni różnych producentów.

Dogodna lokalizacja zakładu

Profesjonalny zakład obsługi naczep i zabudów chłodniczych oraz izotermicznych jest położony w centrum Polski w miejscowości Leszno (Gmina Leszno), w okolicy miasta Błonie i około 30 kilometrów na zachód od Warszawy (województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni). Dzięki centralnemu położeniu oraz bardzo dobrej infrastrukturze komunikacyjnej (drogowej) firma IZOBOX wydajnie i skutecznie obsługuje wszelkie zamówienia dotyczące nadwozi izotermicznych i chłodniczych zarówno od Klientów z Polski, jak i od naszych sąsiadów z zagranicy: Litwy, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Czech (Republiki Czeskiej), Słowacji oraz Niemiec.

IZOBOX Sp. z o.o. - dogodna lokalizacja w centralnej Polsce - Leszno nieopodal Warszawy

Profesjonalne zaplecze techniczne i intelektualne

Zakład w Lesznie nieopodal Warszawy dysponuje własnym bogatym specjalistycznym zapleczem pozwalającym na pełną obsługę zleceń związanych z wymianą części i akcesoriów, serwisem, naprawami powypadkowymi, modernizacjami i remontami nadwozi izotermicznych oraz chłodniczych: dużym placem parkingowym na dostarczane na teren zakładu izotermy i chłodnie, w pełni wyposażoną halą naprawczą umożliwiającą zajmowanie się kilkoma naczepami lub zabudowami izotermicznymi albo chłodniczymi równolegle, lakiernią i spawalnią pozwalającymi na wykonywanie niezbędnych w trakcie napraw prac blacharsko-lakierniczych oraz wyspecjalizowanym i doświadczonym zespołem fachowców, którzy od ponad 7 lat czynnie zajmują się rozwiązywaniem wszelkiego typu problemów z różnego rodzaju nadwoziami chłodniczymi i izotermicznymi.

Szeroka gama obsługiwanych marek nadwozi

Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi izoterm i chłodni różnych popularnych na polskim rynku marek: Lamberet, Chereau, Krone, Schmitz Cargobull, Kögel, Wielton, Schwarzmüller, Sor, Samro, Igloocar, Iglootruck i wielu innych.

IZOBOX Sp. z o.o. - widok zakładu z lotu ptaka od strony stawu (wiosna)
IZOBOX Sp. z o.o. - widok zakładu z lotu ptaka od strony ulicy Inżynierskiej (wiosna)
IZOBOX Sp. z o.o. - widok zakładu z lotu ptaka od strony ulicy Inżynierskiej (jesień)
IZOBOX Sp. z o.o. - widok zakładu z lotu ptaka od strony stawu (jesień)
IZOBOX Sp. z o.o. - widok zakładu z lotu ptaka od strony ulicy Inżynierskiej (zima)
IZOBOX Sp. z o.o. - widok zakładu z lotu ptaka od strony pałacu w Lesznie (zima)

Do góry