Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij

Części i akcesoria do nadwozi chłodniczych i izotermicznych

Części zamienne i akcesoria do naczep chłodniczych (chłodni) i izotermicznych (izoterm)

Części i akcesoria do naczep chłodniczych
i izotermicznych

 • Sprzedaż części oraz dodatkowego wyposażenia do naczep izotermicznych oraz chłodniczych.
 • Montaż dodatkowych akcesoriów oraz wymiana części zamiennych w izotermach i chłodniach.
Części zamienne i akcesoria do zabudów izotermicznych (izoterm) i chłodniczych (chłodni)

Części i akcesoria do zabudów izotermicznych
i chłodniczych

 • Sprzedaż części zamiennych oraz dodatkowych akcesoriów do zabudów chłodniczych oraz izotermicznych.
 • Instalacja dodatkowego wyposażenia oraz montaż części zamiennych w chłodniach i izotermach.
Oryginalne części zamienne i akcesoria do nadwozi chłodniczych (chłodni) i izotermicznych (izoterm) Lamberet

Oryginalne części i akcesoria do nadwozi Lamberet

 • Sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów do naczep i zabudów izotermicznych oraz chłodniczych Lamberet.
 • Montaż dodatkowego wyposażenia w nadwoziach Lamberet.
 • Wymiana zużytych części w chłodniach i izotermach Lamberet.
Więcej
01. Zapytaj o cenę części lub akcesoriów do nadwozia
Zapoznaj się z przebiegiem procesu zamawiania oryginalnych części zamiennych i dodatkowego wyposażenia do Twojej izotermy lub chłodni:

02. Weryfikacja dostępności części i akcesoriów do izotermy lub chłodni

Na bazie przesłanych przez Klienta w formie elektroniczej informacji: kompletnych danych nadwozia (marka: np. Lamberet, model: np. SR2 / Frigoline, typ: naczepa / zabudowa, rodzaj: nadwozie chłodnicze / nadwozie izotermiczne, itp.), parametrów poszukiwanych części i akcesoriów (nazwa części lub akcesoria, numer katalogowy, nazwa modułu nadwozia, którego dotyczy, itp.) lub ich zdjęć (w przypadku, gdy nie są znane dokładne parametry poszukiwanych części i akcesoriów) nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują gruntownego przeglądu stanów magazynowych zakładu z częściami i akcesoriami do chłodni i izoterm w celu zweryfikowania czy wybrane części zamienne i dodatkowe wyposażenie do nadwozi izotermicznych lub chłodniczych są dostępne. W przypadku braku określonych zasobów w magazynie nasi fachowcy sprawdzają dostępność części i dodatkowych akcesoriów bezpośrednio u producentów izoterm i chłodni popularnych zagranicznych oraz polskich marek: Lamberet, Krone, Kögel, Schmitz Cargobull, Chereau, Wielton, Schwarzmüller, Sor, Samro, Igloocar, Iglootruck i wielu innych, a także u ich autoryzowanych przedstawicieli.

03. Wycena części i akcesoriów do nadwozia izotermicznego lub chłodniczego

7 lat działalności na polskim rynku sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów do izoterm i chłodni

W zależności od tego czy poszukiwane oryginalne dodatkowe akcesoria oraz części zamienne są dostępne na stanach magazynowych zakładu z częściami i akcesoriami do nadwozi chłodniczych i izotermicznych, czy trzeba je sprowadzić do Polski od zagranicznych producentów lub zamówić u lokalnych autoryzowanych dostawców, czy też są one sprzedawane w ramach kompleksowych usług świadczonych przez firmę IZOBOX: naprawy serwisowej nadwozia chłodniczego lub izotermicznego, naprawy powypadkowej izotermy lub chłodni, modernizacji nadwozia izotermicznego lub chłodniczego bądź remontu izotermy lub chłodni, nasi doświadczeni specjaliści przygotowują wycenę kosztów części i dodatkowego wyposażenia do izotermy lub chłodni oraz ustalają dogodne dla Klienta terminy i zasady ich odbioru.

04. Wysyłka, odbiór osobisty lub montaż akcesoriów i części do chłodni lub izotermy

Zamówione oryginalne części zamienne i akcesoria do nadwozi chłodniczych i izotermicznych Lamberet, Kögel, Krone, Schmitz Cargobull, Wielton, Schwarzmüller, Sor, Chereau, Samro, Iglootruck, Igloocar oraz wielu innych polskich i zagranicznych producentów w ustalonym czasiestarannie pakowane i przygotowywane przez naszych ekspertów: do wysyłki za pośrednictwem solidnej i sprawdzonej firmy kurkierskiej lub do odbioru osobistego na terenie zakładu z częściami i akcesoriami do izoterm i chłodni. W przypadku zamówień na kompleksowe usługi wykonywane przez firmę IZOBOX: naprawy serwisowej chłodni lub izotermy, naprawy powypadkowej nadwozia izotermicznego lub chłodniczego, modernizacji izotermy lub chłodni albo remontu nadwozia chłodniczego lub izotermicznego, wymiana części zamiennych oraz montaż dodatkowego wyposażenia odbywa się zgodnie z zatwierdzonym przez Klienta szczegółowym harmonogramem przebiegu prac.

Zobacz katalogi z oryginalnymi częściami zamiennymi oraz dodatkowymi akcesoriami do izoterm i chłodni popularnych producentów nadwozi:
 • Oryginalne części i akcesoria do nadwozi (naczep,zabudów) chłodniczych (chłodni) i izotermicznych (izoterm) Lamberet
 • Krone
 • Schmitz
  Cargobull
 • Kögel
 • Wielton
 • Schwarzmüller
 • Chereau

Do góry